Wełna mineralna

Wełna mineralna to obecnie jeden z najbardziej popularnych izolatorów do ocieplenia poddasza oraz ścianek działowych. Posiada ona bardzo dobre właściwości zarówno izolacyjne jak i paroprzepuszczalne. Wełna mineralna dzięki temu, że przepuszcza parę z budynku na zewnątrz i z powrotem zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni. Para bez trudu przedostaje się przez wełnę mineralną zatrzymując przy tym ciepło. W dzisiejszych czasach na Polskim rynku występuje wielu producentów wełny mineralnej takich jak: Isover, Ursa, PureOne, Rockwool czy Schwenk. Wszystkie wymienione wcześniej firmy produkują bardzo wysokiej jakości wełny. Materiał ten stosuje się wszędzie tam gdzie nie można wykonać izolacji twardym materiałem np. takim jak styropian.

 • wełna elewacyjna

  Wełna elewacyjna

  Wełna elewacyjna zaraz po styropianie jest drugim co do najczęściej stosowanym materiałem budowlanym do izolacji elewacji. Jest to droższy produkt ale wraz z ceną rosną parametry izolacyjności budynku.

 • welna-mineralna-schwenk-2.jpg

  Wełna mineralna na poddasze

  Wełna mineralna to obecnie jeden z najbardziej popularnych izolatorów do ocieplenia poddasza oraz ścianek działowych. Posiada ona bardzo dobre właściwości zarówno izolacyjne jak i paroprzepuszczalne.

 • wełna na dach i parking

  Wełna na parking i dachy

  Wełna do przeznaczenia na parkingi oraz dachy odwrócone. Jest ona zazwyczaj wykoanana z kamienia w nie ze szkła. Jest znacznie bardziej odporna na nacisk.

 • plyta_2[1].jpg

  Płyty gipsowe

  Płyta gipsowa to bardzo dobry materiał do zabudowy poddaszy użytkowych i ścianek działowych. W naszym sklepie znaleźć można najlepsze oferty na płytę gipsową standard, zieloną płytę wodoodporną oraz ogniąodporną. Głównymi producentami płyty gipsowej jest Lafarge, Knauf, Rigips oraz Norgips.

 • paroizolacja[1].jpg

  Folia paroizolacyjna

  Folia paroizolacyjna przeznaczona do wykonywania izolacji paroszczelnych i przeciwwilgociowych. W połączeniu z wełną mineralną tworzy szczelny i bardzo skuteczny system dachowy. Folia izolacyjna jest: paroszczelna, elastyczna i wytrzymała, odporna na pęknięcia, łatwa w montażu. 

 • uw_1[1].jpg

  Profile do płyt GK

  Profile do płyt gipsowo-kartonowych to główny element konstrukcyjny, na których opierają się te właśnie płyty. Z tych właśnie profili za pomocą specjalnie dostosowanych do tego wkrętów tworzymy stelaż, na którym będzie się opierała nasza konstrukcja.

 • kołki

  Kołki do wełny i styropianu

  Kołki to niezwykle ważny element przytwierdzający materiał izolacyjny do powierzchni po to aby nie uległ przemieszczeniu. Warto je stosować aby mieć pewność że dany materiał nie odpadnie.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/seguro/tmp/) in Unknown on line 0