Stropy TERIVA

Stropy gęstożebrowe to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych budynku. Budując dom warto zastanowić się trochę dłużej nad wybraniem dobrego systemu stropowego TERIVA I. W dzisiejszych czasach powstaje coraz więcej małych firm produkujących pustaki i belki stropowe. Bardzo często bywa tak, że są one nie sprawdzone i nie posiadają żadnych certyfikacji. Specjalnie dla naszych klientów wybraliśmy najlepsze oferty na Polskim rynku. Prezentowany przez Nas system pochodzi od solidnego producenta firmy STROPEX. Wszystkie materiały stropowe prezentowane w naszej ofercie posiadając atesty i certyfikaty. Dodatkowo Znajdziesz u nas 12 komorowy pustak stropowy Teriva 4,0/1 nowość na Polskim rynku.

 • teriva2010[1].jpg

  Pustaki stropowe

  Pustaki stropowe to jeden z najbardziej popularnych materiałów konstrukcyjnych stropowych. Stropy wykonuje się bardzo łatwo i szybko taką metodą. Pustaki stropowe 12 komorowe zastosowane oczywiście do w systemach stropowych posiadają niezwykłe właściwości izolacji akustycznej i termicznej.

 • belka[1].jpg

  Belki stropowe

  Belki stropowe to główne materiały szkieletowe w systemach stropowych. To właśnie na belkach opiera się cały ciężar Twojego stropu. Pamiętaj aby wybrać belki stropowe sprawdzonych producentów. Jednym z nich jest firma STROPEX, której belki stropowe prezentujemy w naszej ofercie. Są to sprawdzone materiały stropowe posiadające pełną certyfikację i atesty. 

 • nadproze1_1[1].jpg

  Nadproża

  Nadproża to niezbędne elementy konstrukcyjne stosowane nad drzwiami i oknami w celu zachowania ciągłości ścian nośnych. Pełnią one rolę podpory w otworach ściennych.

 • ksztaltkal[1].jpg

  Kształtki wieńcowe

  Kształtki to dopasowany do wymiarów ściany oraz wysokości stropu szalunek tracony, pozwalający na sprawne i bezpieczne wykończenie wieńca. 

 • Pozostałe

  Pozostałe elementy uzupełniające stropy.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/seguro/tmp/) in Unknown on line 0