GIPS SZPACHLOWY RIGIPS VARIO 25kg

Gipsy i gładzie

zapytaj o cenę +48 517 157 515
Towar dostępny

Jesteś zainteresowany/na?

Zadzwoń: tel. +48 517 157 515

Rigips Vario to masa szpachlowa, która jest wykorzystywana do szpachlowania połączeń płyt gipsowo-kartonowych na krawędziach. Doskonała do użytku z papierową taśmą zbrojącą lub też bez taśmy. Używana jest również do wyrównywania krawędzi płyt gipsowych z użyciem zbrojenia z fizeliny. Rigips Vario stosuje się również do wypełniania ubytków i szpachlowania rys powstałych w mineralnych podłożach budowlanych oraz do wypełniania połączeń na stropach filigranowych.

Charakterystyka:
Rigips Vario jest to selekcjonowana mieszanka gipsu oraz dodatków uszlachetniających, których zadaniem jest nadanie masie odpowiedniej wytrzymałości. Masa szpachlowa po wyschnięciu nie traci prawie nic z objętości. To świadczy o wysokiej jakości owej masy. Wykańczając nią spoiny w systemach suchej zabudowy mamy pewność, że będą one trwałe i niewidoczne. Masa szpachlowa wykazuje się bardzo dobrą przyczepnością i łatwością nakładania. Jest również bardzo wydajna.

Dlaczego warto wybrać Rigips Vario?
Idealne do łączenia płyt g-k
Doskonale właściwości
Maksymalnie trwałą
Najwyższa jakość
Łatwa i szybka w nakładaniu
Maksymalnie wydajna
Odporna na spękania i uszkodzenia

Wybierz już dziś Rigips Vario i przekonaj się jak łatwo i szybko możesz zmienić swoje wnętrze w wyjątkowe i oryginalne!

Zadzwoń i zapytaj o specjalną cenę, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie na ten i inne produkty potrzebne do budowy i wykończenia domu !

Dane techniczne:
opakowanie: 5 i 25 kg,
czas użycia: ok. 40 minut,
czas wiązania: ok. 60 min,
średnie zużycie masy: ok. 0,25 kg/m2,
produkt zgodny z EN 13963,
atest PZH HK/B/0543/13/2009.